Mide-kanseri.com, çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok madde içermektedir. Ancak, bu maddelerin yanlışsız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir maddede bulunan herhangi bir ifadenin gerçek, doğru ya da kesin olduğunun bir güvencesi kesinlikle yoktur. Bu maddeler, kısmen ya da tamamen, çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce yazılmaktadır. Tıp ile ilgili bir ifade yanlışsız bile olsa, sizin ya da sizin belirtileriniz için uygulanabilir olmayabilir.

Mide-kanseri.com tarafından sağlanmış olan tıbbi bilgi, en iyi durumda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, ehliyetli bir tıp doktoru, hemşire, eczacı vb.) tavsiyesi yerine geçmez. mide-kanseri.com bir doktor  değildir.

Mide-kanseri.com’a bireysel katkıda bulunanların, sistem işleticilerinin, geliştiricilerin, maddi ya da manevi destekleyicilerin hiçbiri ve Vikisözlük ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, bu internet sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.

Mide-kanseri.com’da  bulunan ya da Mide-kanseri.com un  herhangi bir projesine dahil olan herhangi bir şey, tıbbi bir görüşün önerilmesi ya da sunulması veya tıbbi bir uygulamaya katılım olarak yorumlanmamalıdır.

Bu sitedeki tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.Lütfen ilaç ve başka türlü tedaviler için önce doktorunuza başvurunuz.